Ulotki DL kostrzyn

Poręczna ulotka

Ulotki DL to ulotki obejmujące niezwykle dużo danych, jest to ulotka złożona na trzy części z kartki formatu A4. Tego rodzaju ulotkę drukuje się na papierze niesłychanie porządnej jakości, na ogół kredowym. Na wydrukowaną kartkę, nakłada się ogromną powłokę lakieru i dzięki temu wydrukowana treść jest bardzo wyraźnie wyrazista, a zawarte kolory znakomicie wyraźne.
Ulotki DL to znakomite ulotki reklamowe, w macie albo w mocno nabłyszczonym kolorze. Tego typu ulotki drukuje się jednostronnie albo dwustronnie, ta przystępna ulotka ma w sobie wiele treści reklamowej, jest poręczna i banalna do schowania w torebce bądź kieszeni.
Ulotki DL ochrania się lakierem offsetowym, dzięki czemu są solidne oraz łatwo nie tracą swoich barw.Ten wariant ulotek jest proponowany przez sporo drukarni, są to ulotki łatwe do wydrukowania i forma ich jest niesłychanie znana. 
Druk takich ulotek nie musi być duży, starczy tylko już tylko 50 sztuk, rzecz jasna przy każdym większym zamówieniu opłata znacznie się minimalizuje. Drukarnie niesłychanie ochoczo drukują reklamę na ulotkach typu DL. Ta forma jest prosta a także prosta do druku. Wychodząc na przeciw użytkownikom ulotki DL, drukarnie drukują podług projektów swoich klientów. Ta forma reklamy jest tania i da się ją wprowadzić w życie w niezmiernie śmigłym okresie czasu. W ostatnim czasie niezmiernie popularne i modne reklamują prawie wszystko i niesłychanie dużo różnego rodzaju firm czy przedsiębiorstw używa z tego rodzaju marketingu.
Obok ulotek formatu A4, A5, A6 czy A7 ulotki DL są najbardziej modne i najbardziej się opłacają dla reklamodawców.


Możliwość komentowania jest wyłączona.