Kubki z nadrukiem gryfice

Załóż osobiste koło naukowe

Koło naukowe to coś, co świetnie sprawdza się na każdej uczelni. Wszyscy wiedzą, że nie tylko wspiera w modyfikowaniu swoich zainteresowań i daje punkty, za które da się otrzymać stypendium, ale dopisuje tworzeniu się przyjaźni a także zawiązywaniu więzi, które utrzymywać się będą dłużej niż szkoła wyższa. Czasami niemniej jednak na naszym wydziale czy też kierunku brak osób którzy czynią naturalnie to, co właśnie nas by interesowało. Co wówczas zdziałać? Rzecz jasna wziąć sprawy w swoje ręce!
Założenie koła naukowego nie jest może aż tak banalną kwestią, niemniej jednak przy odrobinie zacięcia a przy tym pomocy przynajmniej kilku ludzi zaintrygowanych tym samym, co ty, powinno pójść jak z płatka. Po kilku dniach to, co potrzebne, a więc formalności, donoszenie papierów, wyszukiwanie wolnej sali będzie wam już niezwykle dobrze znajome oraz zaczniecie się zajmować tym, co lekkie – wymyślaniem logo, decydowaniem czy wolicie wysuwać się poprzez kubki z nadrukiem, a może jednak nie kubki, tylko bluzki.
Ważną sprawą będzie podanie do publicznej wiadomości faktu waszego istnienia. Ogłaszajcie się więc – w uczelnianej gazetce, poprzez pomysłowe plakaty przykuwające wzrok, za sprawą wywiadów w radiu studenckim. Organizujcie wydarzenia a w dodatku animujcie wszystkich do wstąpienia w wasze szeregi – parę wycieczek a przy tym zabaw zdecydowanie powinna nakłonić rzesze ludzi do wykonania z wami czegoś wystrzałowego. Zaangażujcie się w promocje poprzez ołówki z logo, ulotki, wspomniane wcześniej kubki z nadrukiem albo czapki z waszymi rysunkami. Bez wątpienia nie pożałujecie a także zyskacie istotne zainteresowanie.


Możliwość komentowania jest wyłączona.