Ulotki DL

Poręczna ulotka

Ulotki DL to ulotki zawierające bardzo wiele danych, jest to ulotka ułożona na trzy części z kartki formatu A4. Tego rodzaju ulotkę drukuje się na papierze nadzwyczaj porządnej jakości, w większości wypadków kredowym. Na wydrukowaną kartkę, nakłada się znaczną warstwę lakieru i dzięki temu wydrukowana treść jest bardzo precyzyjnie dostrzegalna, a zawarte odcienie doskonale wyraźne.
Ulotki DL to znakomite ulotki reklamowe, w macie czy też w mocno nabłyszczonym kolorze. Tego rodzaju ulotki drukuje się jednostronnie albo dwustronnie, ta przystępna ulotka ma w sobie mnóstwo treści reklamowej, jest przystępna i prosta do ukrycia w torebce czy też kieszeni.
Ulotki DL zabezpiecza się lakierem offsetowym, dzięki czemu są porządne oraz łatwo nie tracą swoich kolorów.Ten rodzaj ulotek jest oferowany przez dużo drukarni, są to ulotki nietrudne do wydrukowania i forma ich jest niezwykle modna.
Nakład takich ulotek nie musi być ogromne, wystarczy tylko już wyłącznie 50 sztuk, naturalnie przy każdym większym zamówieniu koszt znacznie się minimalizuje. Drukarnie nadzwyczaj przychylnie drukują reklamę na ulotkach typu DL. Ta forma jest łatwa i bezproblemowa do druku. Wychodząc na przeciwko odbiorcom ulotki DL, drukarnie drukują według projektów swoich odbiorców. Ta forma reklamy jest tania i można ją wprowadzić w życie w bardzo prędkim czasie. Ostatnimi czasy niezwykle popularne oraz modne reklamują w pewnej mierze wszystko i niezwykle dużo różnorodnego rodzaju firm lub przedsiębiorstw używa z tego rodzaju reklamy.
Obok ulotek formatu A4, A5, A6 czy A7 ulotki DL są w największym stopniu modne oraz najbardziej się opłacają dla reklamodawców.

 Możliwość komentowania jest wyłączona.